FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Skrzynię Kachnę robimy ok 6 tygodni. W tym czasie rozpracowujemy na projekcie ewentualne Wasze życzenia co do personalizacji, następnie stolarz wytwarza mebel, a na koniec ja go maluję i zabezpieczam naturalnym woskiem. Na koniec dokręcam okucia i zamawiam kuriera. Czas wysyłki jest już zależny od firmy kurierskiej, trwa on od 2 do 5 dni roboczych. Dlatego łączny czas realizacji zamówienia wynosi 6-7 tygodni.

Tak! Nasz blat jest dwukrotnie woskowany, naturalnym woskiem do drewna. Dzięki temu nie tworzy się na nim sztuczna powłoka (jak to jest w przypadku lakierowania), nie obcujemy z syntetykiem, zapach drzewa nie jest zabity smrodem lakieru, a charakter drewna jest jeszcze bardziej uwypuklony. Same zalety!
Należy jednak pamiętać, że o każde drewno powinniśmy dbać, nie wskazane jest stawianie gorących naczyń, a zabrudzenia najlepiej zmywać od razu.

Stawiam na naturalność. Skrzynia jest wykonana z polskiego drewna bukowego – nie znajdziecie tam ŻADNYCH wkładek z płyty wiórowej czy innego zastępnika drewna. Kółeczka są wykonane z drzewa mango, dzięki temu są bardzo twarde i odporne na ciężar skrzyni. 
Nie lakierujemy mebla, by zachował on swój naturalny drewniany charakter. Zabezpieczamy dwiema warstwami naturalnego wosku do drewna, który z czasem twardnieje.

Aby uzyskać wymarzony efekt, możesz wybierać spośród wielu wariantów naszych skrzyń.

  1. Wybierasz czy chcesz kółka czy wolisz nóżki. Jeżeli kółka, to wybierasz ich kolor: złoty lub czarny.
  2. Wybierasz kolor podkładu skrzyni: naturalny (olej bez barwnika), biała bejca, dębowa bejca, wosk palisander, lub wosk teak)
  3. Wybierasz kolor wzorów. Wzory są 3 kolorowe: kolor główny (na zdjęciu poglądowym – biały), kolor drugi (na zdjęciu zielony), kolor trzeci (na zdjęciu czerwony) 

Wybrane warianty wpisujesz w pole „uwagi do zamówienia”.

Natomiast jeśli masz dodatkowe  życzenia (np. co do wymiaru lub dodatkowego elementu) napisz do nas zapytanie na adres: simplyfolk.firma@gmail.com

My przeanalizujemy Twoją prośbę i odpowiemy czy jesteśmy w stanie ją zrealizować 😉 Ale zawsze będziemy się starać spełnić Twoje oczekiwania!

Mamy wiele możliwości płatności za zamówienia:

1. Przelew tradycyjny na nasze konto. Za realizację zamówienia zabieramy się po zaksięgowaniu wpłaty.

2. Szybkie przelewy i płatności kartą za pośrednictwem DotPaya

3. Za pośrednictwem PayPalla

Po każdym etapie prac przesyłam do Ciebie maila ze zdjęciem TWOJEGO zamówionego mebla. W ten sposób tworzy się jakby pamiętnik jego powstawania, a Ty wiesz dokładnie nad czym w tym momencie pracujemy 😉

Przewiń do góry